Зовнішня гідроізоляція фундаменту за допомогою внутрішніх ін’єкцій

Зовнішня гідроізоляція фундаменту зсередини будівлі? У випадку реставрації не завжди можливо доступитись до зовнішніх стін за допомогою розкопування. Наприклад, якщо ділянка під розкопування забудована, перешкоджає транспортний рух або вартість розкопування передбачається дуже високою.  У цьому випадку ви перш за все подумаєте про внутрішню (з протилежного боку) гідроізоляцію фундаменту, проте у деяких випадках, таких, як історичні будівлі чи особливі архітектурні умови, це не є бажаним.  

У таких випадках можливими є внутрішні ін’єкції для утворення зовнішнього гідроізоляційного захист з матеріалом KÖSTER Injection Gel G4, коли смола ін’єктується крізь стіну зсередини назовні. Смола вступає в реакцію з водою і зв’язує її, утворюючи водонепроникне пружне тверде тіло. Ін’єкції виконуються за допомогою спеціальної помпи і через запатентовані KÖSTER Leitlanzen (KÖSTER Distributor Lances). Ін’єкційний матеріал розподіляється на зовнішній стіні і за короткий час вступає в реакцію з шаром гідроізоляції. Альтернативним методом є ін’єктування матеріалу KÖSTER Injection Gel G4 в саму частину будівлі. Ця так звана «поверхнева ін’єкція» є можливою для пористих або пустотілих будівельних матеріалів.  У цьому випадку KÖSTER Injection Gel G4 також вступає в реакцію з водою для формування водонепроникного пружного твердого тіла.

Завжди дотримуйтеся специфікацій у відповідних технічних картах.

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America