Зовнішня гідроізоляція фундаменту системою на основі бітуму

Використання бітумних матеріалів є стандартним рішенням при гідроізоляції фундаменту. Такі системи застосовуються у пастоподібній формі і таким чином є безшовними. Вони є зручними та надійними у використанні і мають властивості перекривання тріщин. На рівну, чисту, стабільну мінеральну поверхню без гіпсу наноситься KÖSTER Polysil TG 500 як ґрунтовка. Це паралізує солі, що містяться в основі і основа твердне. Якщо гідроізоляція буде наноситись по старих бітумних покриттях, використовується КÖSTER Bitumenvoranstrich (Bitumen Primer). Проходження труб і кабелів покриваються відповідною товстою плівкою - ущільнювачем або забезпечуються фланцем. Для уникнення навантаження на гідроізоляцію на стиках стіна/підлога внутрішні кути заокруглюють матеріалом KÖSTER Sperrmörtel.   

Надійна гідроізоляція площі досягається завдяки використанню KÖSTER Deuxan 2K Spachteldicht, що наноситься в 2 шари кельмою із зубчиками. KÖSTER Deuxan Professional може наноситись розпиленням. Для більшої зручності ручного нанесення використовуйте KÖSTER Bikuthan 1K або KÖSTER Bikuthan 2K. Додавання KÖSTER Armierungsgewebes (KÖSTER Glass Fiber Mesh) рекомендується для всіх типів продуктів і застосувань. Це дозволяє контролювати товщину покриття і поглинати рухи в частинах будівлі. Перед заповненням площа гідроізоляції повинна бути захищеною від механічних пошкоджень і осадки за допомогою KÖSTER Schutz- und Drainagebahn.

 

Завжди дотримуйтеся специфікацій у відповідних технічних картах.

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America